SMS marketing – wysyłka i obsługa wiadomości SMS

W Polcall stawiamy na działania sprzedażowe o wysokiej skuteczności. W imieniu naszych klientów prowadzimy SMS marketing i tworzymy masowe kampanie SMS-owe dla małych i dużych firm. Wysyłka i obsługa telefonicznych wiadomości tekstowych stale sprawdza się jako jedno z najlepszych narzędzi wspierających sprzedaż produktów i usług. Nasze działania zapewniają wysoką konwersję i umożliwiają dotarcie do nieograniczonej liczby potencjalnych klientów.

SMS marketing w komunikacji z klientami

W dobie nowych technologii i coraz większej liczby komunikatorów internetowych komunikacja SMS wciąż pozostaje niezastąpiona. Z telefonu korzysta niemal każdy, dlatego obsługa i wysyłanie sprzedażowych lub informacyjnych wiadomości tekstowych na numer telefonu daje gwarancję dotarcia przekazu i pozyskania uwagi docelowego klienta.

Nasza firma świadczy usługi masowego wysyłania SMS, a ilość komunikatów tekstowych, które możemy przesłać do klientów, jest nieograniczona. SMS marketing umożliwia nawiązanie bezpośredniej komunikacji. Spersonalizowany przekaz może informować o akcjach promocyjnych, wprowadzeniu nowych produktów do oferty czy odsyłać do odwiedzenia stron internetowych klientów poprzez skrócony link umieszczony w treści. Odczyt wiadomości na ekranie smartfona zajmuje kilka chwil, a czynność tę wykonuje większość użytkowników, dlatego kampanie SMS-owe cieszą się tak wysoką skutecznością.

Automatyczne wysyłanie SMS

Oferujemy automatyczne wysyłanie SMS o stałych porach zgodnie z zaplanowaną kampanią SMS-ową. Dysponujemy specjalnym oprogramowaniem, które umożliwia dokładne opracowanie wszystkich działań SMS marketingu oraz odpowiada za integrację danych z bazą odbiorców. Dzięki starannemu zdefiniowaniu grupy docelowej obsługa wiadomości SMS przekłada się na wzrost sprzedaży i zadowolenia klientów. W zależności od celu i rodzaju kampanii wprowadzamy segmentację bazy odbiorców, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Przygotowujemy listę potencjalnych klientów na podstawie preferencji zakupowych, wieku, płci czy lokalizacji geograficznej oraz innych czynników sprzedażowych.

Obsługa powiadomień SMS

Nasze contact center wspiera sprzedaż poprzez wysyłanie i obsługę powiadomień SMS. Powiadomienia SMS to krótkie komunikaty, które zawierają informację o etapach realizacji pewnego procesu, pełnią funkcję przypominającą, a także mogą angażować odbiorców poprzez zachęcenie do wzięcia udziału w sondzie lub badaniu.

Obsługa powiadomień SMS zwiększa efektywność innych działań marketingowych, takich jak mailing, cold calling czy telesprzedaż i pozwala zaoszczędzić czas, który firma musiałaby przeznaczyć na zintegrowanie całej kampanii.

Mobilna autoryzacja usług

Marketing mobilny w Polcall obejmuje także wysyłanie SMS autoryzacyjnych. Ich celem jest weryfikacja tożsamości i przyznanie dostępu do tzw. wrażliwych danych lub sfinalizowanie konkretnej transakcji. Z takiej formy obsługi wiadomości SMS korzystają głównie przedsiębiorstwa finansowe, banki, instytucje medyczne, ale także prywatne firmy, które chronią dane przed dostępem osób nieupoważnionych.

Wiadomość weryfikacyjna SMS najczęściej przyjmuje postać krótkiego komunikatu zawierającego klucz lub hasło do usługi, systemu lub innej platformy dostępowej. Użytkownik wpisuje przesłany kod w celu potwierdzenia tożsamości lub zaakceptowania przebiegu innej usługi. Cały proces zajmuje kilka sekund, a klienci chętnie korzystają z usług firm oferujących wygodne metody autoryzacji.

SMS marketing – zalety i korzyści

SMS marketing może przyjmować różne formy, dlatego tak wiele firm decyduje się na dostosowanie przekazu względem swoich potrzeb i oczekiwań odbiorców wiadomości. Dzięki przemyślanej komunikacji marka wzmacnia swój wizerunek i buduje zaufanie klienta względem swoich działań, usług i oferty. SMS-y reklamowe można łatwo skonfigurować z innymi narzędziami sprzedażowymi wykorzystywanymi w ramach prowadzenia strategii omnichannel. Integracja usług dostosowanych do profilu grupy docelowej zapewnia wzrost konwersji i zaangażowania wśród klientów otrzymujących spersonalizowane powiadomienia SMS.

Masowe wysyłanie SMS przy współpracy z Polcall to wysoki wskaźnik dostarczenia i odczytu wiadomości przez odbiorców wybranych z bazy. Korzystamy z najlepszych rozwiązań technicznych i profesjonalnych programów do tworzenia kampanii i obsługi wiadomości SMS, dzięki którym osiągniesz wysoce efektywną komunikację SMS z Twoimi klientami.

Może Cię zainteresować:

Porozmawiajmy
o współpracy

Customer success manager

+ 660 426 686
zapytania@polcall.pl

Kompleksowe podejście
Wspieramy nowoczesną sprzedaż o obsługę klienta/pracownika na wielu poziomach
Obsługa wielu branż
Jesteśmy elastyczni – zakres działań i narzędzia, z których korzystamy, zawsze dobieramy indywidualnie.
Nowoczesne rozwiązania
Nowoczesne narzędzia teleinformatyczne, w tym rozwiązania automatyzujące wybrane procesy.
Transparentne działania
Efekty naszej pracy są mierzalne – opracowujemy dokładne raporty i aktywnie optymalizujemy naszą pracę