Zapewniamy profesjonalne wsparcie procesu sprzedaży, a nasze działania wyróżnia umiejętność sformułowania komunikatu w sposób, który przyczyni się do wzrostu konwersji. Współpraca z Polcall oferuje możliwość przeprowadzenia kampanii sprzedażowych i reklamowych, dzięki którym nieaktywni klienci ponownie podejmą działania zmierzające do zakupu produktów lub usług. Specjalizujemy się w aktywizacji klienta, weryfikujemy bazy danych i tworzymy spójną strategię, którą wdrażamy z myślą o zwiększeniu sprzedaży przez telefon.

Aktywizacja sprzedaży z call center

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych kampanii aktywizujących klientów, którzy czynnie uczestniczyli w procesie zamawiania usług lub produktów, jednak ich aktywność konsumencka z czasem wygasła. Analizujemy przyczyny takiego zachowania i wdrażamy wielokierunkowe działania, których celem jest przywrócenie początkowej aktywności i odtworzenie pozytywnych relacji z marką. Dzięki nowoczesnym systemom i narzędziom wdrażamy nowe projekty, kampanie mailingowe, SMS marketing oraz działania sprzedażowe z wykorzystaniem telesprzedaży. Nasze działania wyróżnia elastyczność – do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując język oraz techniki sprzedażowe do potrzeb i oczekiwań odbiorców naszego komunikatu.

Aktywizacja klienta – usługi telemarketingowe

Jesteśmy w stanie przywrócić utraconych klientów, niezależnie od rodzaju profesji i specyfiki branży. Dokładnie analizujemy podejmowane działania, uwzględniamy grupę nieaktywnych klientów i tworzymy nową bazę danych odbiorców docelowych na podstawie wyznaczonego celu i efektów działań weryfikacyjnych. Oferujemy różne formy dotarcia do klienta, m.in. wykorzystujemy zasoby baz danych z adresami e-mail nieaktywnych użytkowników, którzy wyrazili zgodę na subskrypcję newslettera i z niej nie zrezygnowali.

Prowadzimy także rozmowy telefoniczne nastawione na bezpośredni kontakt z utraconymi klientami. Nasi konsultanci zdobywają dodatkową okazję do sprzedaży i pozyskują informacje, które zostaną wykorzystane na dalszym etapie realizacji strategii aktywizującej sprzedaż.

Kampanie i projekty aktywizujące klientów w Polcall

Skutecznym narzędziem marketingowym są kampanie mailingowe, które pozwalają nam rozpocząć wdrażanie strategii zorientowanej na skłonienie klienta do podjęcia działania. W Polcall oferujemy różne możliwości wysyłki mailingu przy użyciu technik perswazji, łatwych do zapamiętania haseł reklamowych i zachęcających grafik. Zaplanowana kampania mailingowa pozwala osiągnąć główne cele aktywizacji – zwiększyć konwersję i poprawić wizerunek firmy w oczach odbiorców komunikatu.

Realizujemy również działania sprzedażowe za pośrednictwem infolinii. Telesprzedaż powala aktywizować klientów relatywnie niskim kosztem, dlatego warto wykorzystać te narzędzie do kontaktu z nieaktywnymi grupami docelowymi. 

Zalety zlecenia aktywizacji klienta call center

Aktywizacja sprzedaży w wykonaniu contact center pozwala na wielu płaszczyznach zaopiekować się uśpionym klientem i zwiększyć jego zainteresowanie prezentowaną ofertą. Specjaliści marketingu Polcall starannie realizują założenia kampanii, dzięki czemu w krótkim czasie wypracowujemy efekty zapewniające firmie większy zysk i zadowolenie konsumentów. Opieka i obsługa posprzedażowa ma kluczowe znaczenie przy utrzymywaniu dobrych relacji z klientami. W Polcall w Twoim imieniu stajemy się doradcą i zaufanym partnerem procesu obsługi klienta, umożliwiając Ci rozwój biznesu.

Może Cię zainteresować:

Porozmawiajmy
o współpracy

Customer success manager

+ 660 426 686
zapytania@polcall.pl

Kompleksowe podejście
Wspieramy nowoczesną sprzedaż o obsługę klienta/pracownika na wielu poziomach
Obsługa wielu branż
Jesteśmy elastyczni – zakres działań i narzędzia, z których korzystamy, zawsze dobieramy indywidualnie.
Nowoczesne rozwiązania
Nowoczesne narzędzia teleinformatyczne, w tym rozwiązania automatyzujące wybrane procesy.
Transparentne działania
Efekty naszej pracy są mierzalne – opracowujemy dokładne raporty i aktywnie optymalizujemy naszą pracę