Infolinia i obsługa call center

Polcall » Usługi Call Center » Infolinia i obsługa call center

Infolinia i biuro obsługi klienta w call center to dziś standard w każdej większej firmie prowadzącej sprzedaż produktów lub usług w internecie. Rozmowa telefoniczna to wciąż najchętniej wybierana forma kontaktu – pozwala klientowi otrzymać niezbędne informacje szybko i sprawnie zgłosić problem z produktem lub potrzebę zakupową. 

Profesjonalna infolinia call center oraz biuro obsługi klienta to także ogromna szansa dosprzedaży. Odpowiednio przeszkolona osoba na słuchawce wykorzysta każdą szansę, by zaproponować potencjalnie zainteresowanemu klientowi Twój produkt lub usługę.

Infolinia call center

Możesz nam zlecić niemal każdy aspekt związany z telefoniczną obsługą klienta, niezależnie od tego, jak duża jest Twoja firma i w jakiej branży prowadzisz działalność. Realizowaliśmy projekty dla wielu firm o różnej skali działania, także w połączeniu z dodatkowymi kanałami komunikacji, takimi jak czat i kontakt na życzenie ze strony www.

W ramach infolinii oraz biura obsługi klienta możemy wdrożyć dla Twojej firmy:

Obsługa klienta Infolinia/BOK w call center

Profesjonalna infolinia pozwoli odciążyć Twój personel od czasochłonnego i wymagającego wiele uwagi procesu kontaktu z klientem. Zlecając cały ten proces specjalistom contact center, unikniesz sytuacji, gdy potencjalny klient nie otrzymał odpowiedzi na czas i w konsekwencji skorzystał z oferty konkurencji.

W relacji ze współczesnym konsumentem liczy się czas reakcji. Nasze usługi projektujemy w taki sposób, by klient dostał niezbędne informacje najszybciej jak to możliwe. Dokładnie poznajemy Twoją branżę i charakter działalności – jesteśmy dla Twojego klienta ekspertem, sprzedawcą i doradcą w jednym. Wszyscy nasi pracownicy zostają bardzo dokładnie przeszkoleni przed rozpoczęciem działań.

Biuro obsługi klienta z opieką posprzedażową to centrum informacji o produktach i usługach, możliwość ich zdalnego zakupu, zmiany parametrów (np. wariantu umowy), ale także obsługa reklamacji i innych zdarzeń, z którymi może zgłosić się klient. 

Obsługa posprzedażowa 

Dostępność i jakość obsługi posprzedażowej jest dziś najważniejsza. Współcześnie klient z ogromnym prawdopodobieństwem zrezygnuje z usługi, jeśli spotka się z nieprofesjonalną obsługą. To najważniejszy czynnik – ważniejszy niż cena (osoby z dobrą relacją z marką są w stanie zapłacić więcej), a nawet sama jakość produktów. BOK to współcześnie część doświadczenia klienta, dlatego warto rozważyć wdrożenie tego rozwiązania, co przełoży się na:

  • większą konwersję (wzrost sprzedaży),
  • redukcję kosztów (związaną z zatrudnieniem pracowników działu obsługi klienta, organizacją ich pracy, zakupem sprzętu, baz danych, czy oprogramowania), 
  • uwolnienie zasobów, podniesienie efektywności (pracownicy Twojej firmy nie są dodatkowo obciążeni potrzebą kontaktu z klientem),
  • informacje o jakości oferowanych produktów/usług, ich mocnych i słabych stronach (dzięki raportowaniu i analizie zebranych danych),
  • informacje o klientach i ich potencjalnych potrzebach zakupowych,
  • jakość obsługi i zadowolenie klientów – którzy otrzymują wyczerpujące informacje szybko i zawsze wtedy, gdy tego potrzebują.

Dowiedz się więcej na naszym blogu:

Może Cię zainteresować:

Porozmawiajmy
o współpracy

Customer success manager

+ 660 426 686
zapytania@polcall.pl

Kompleksowe podejście
Wspieramy nowoczesną sprzedaż o obsługę klienta/pracownika na wielu poziomach
Obsługa wielu branż
Jesteśmy elastyczni – zakres działań i narzędzia, z których korzystamy, zawsze dobieramy indywidualnie.
Nowoczesne rozwiązania
Nowoczesne narzędzia teleinformatyczne, w tym rozwiązania automatyzujące wybrane procesy.
Transparentne działania
Efekty naszej pracy są mierzalne – opracowujemy dokładne raporty i aktywnie optymalizujemy naszą pracę