Polcall » O nas

Polcall - o nas

Oferujemy kompleksowe usługi contact center oraz BPO – business process outsourcing. Wspieramy nowoczesną sprzedaż o obsługę klienta/pracownika na wielu poziomach. Prowadzimy kontakt, umawiamy spotkania handlowe, generujemy leady, wspieramy procesy administracyjne, prowadzimy badania marketingowe i wiele innych – wszystkie te usługi (i wiele innych) możesz zrealizować u nas. Pracowaliśmy dla wielu branż, dla organizacji o różnej wielkości i różnym charakterze.

Polcall – biuro contact center z Częstochowy

W relacjach stawiamy na partnerstwo, dlatego od lat współpracujemy z wieloma firmami, które cyklicznie wracają do współpracy lub pracują z nami w trybie ciągłym. Rozwijamy własne aplikacje, pozwalające na indywidualne podejście do pracy przy projekcie oraz maksymalizację efektów.
Outsourcing do nas to gwarancja efektywnej i rzetelnej, skutecznej współpracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – nie ma dwóch identycznych projektów, umiemy znaleźć kluczowe punkty zainteresowań i efektywnie nad nimi pracować, by ostatecznym wynikiem było to, czego potrzebuje Twoja organizacja.

Dlaczego warto pracować z nami?

Jesteśmy elastyczni – zakres działań i narzędzia, z których korzystamy, zawsze dobieramy indywidualnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, które rozwiązania mają szansę się sprawdzić, a które nie – dlatego możemy zagwarantować optymalne wykorzystanie budżetu i zasobów, a tym samym oszczędność czasu i środków.

Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia teleinformatyczne, w tym rozwiązania automatyzujące wybrane procesy. Wypracowaliśmy autorskie procedury pracy projektowej, dzięki którym możemy pracować efektywniej i taniej.

Działamy transparentnie, a efekty naszej pracy są mierzalne – opracowujemy dokładne raporty z wykonanych działań i aktywnie optymalizujemy naszą pracę (m.in. przez badania jakości obsługi i nagrywanie rozmów do celów szkoleniowych).

Skuteczność

tak by podejmowana działania dawały jak największą wartość dodaną względem poświęconych zasobów

Rzetelność

by założenia współpracy zarówno z naszymi partnerami jak i pracownikami miały odzwierciedlenie w rzeczywistości

Partnerstwo

współpraca oraz zwracanie uwagi na wspólne potrzeby każdej ze stron

Rozwój

stawiamy na rozwój kompetencji całego zespołu, jak i również na ciągłe wdrażanie innowacji

Nasza misja

Tworzenie wartości dodanej na każdym etapie podejmowanych działań.

Poznaj nasz zespół

Jan Kowalski
Konsultant
Anna Kowalska
Konsultantka
Jan Kowalski
Konsultant
Anna Kowalska
Konsultantka
Anna Kowalska
Konsultantka
Jan Kowalski
Konsultant
Anna Kowalska
Konsultantka
Jan Kowalski
Konsultant

Masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą?

Nasi specjaliście chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i dobiorę najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.